2018 yılında İzmir Torbalı ilçesinde bulunan 42 dönümlük arazi üzerine kurulan ve 34 dev havuzdan oluşan üretim sistemimiz Türkiye’nin en büyük Spirulina Üretim Sahası olma özelliği taşıyor.

Tamamen doğal yollar ve organik metotlarla üretilen spirulinalarımız tamamen üzmen gözetiminde ve hiçbir endüstriyel sürece maruz bırakılmadan üretiliyor. Spirulina yapısı itibariyle sıcak ve güneşli iklimleri sevmesinden ötürü yapılan araştırmalar neticesinde Torbalı mevkiinde karar kılınmıştır. Bu sayede üretim ve kurutma işlemleri tamamen doğal güneş ışığında ve sıcaklığında gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin ilk Helal ve GMP sertifikasına sahip olan Algolina Spirulina yıllık 6000 kg’lık powder miktarıyla rekor bir üretim yaparak ülke ekonomisine büyük katkı sağlamayı hedeflemektedir.
ISO 9001 ve 22000 Kalite Yönetim sertifikalarına sahip üretim modelimiz ile tüketicilerimize sağlıklı Spirulina sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

ALGOLİNA AİLESİ

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Oku