Biz Kimiz?

Asırlardır süre gelen doğal bir mucizenin peşinde başlayan hikayemiz,

İzmir Torbalı’da güneşle yeniden hayat buldu.

2018 yılında İzmir Torbalı’da 42 dönüm arazi üzerine kurulan üretim sahası ve 750 m2 lik işleme – paketleme fabrikasıyla hayatına başlayan markamız Ahal İzyosun Üretim Ticaret Limited Şirketi olarak hayat bulmuştur.

Kurucumuz Dr. Ahmet Gourban Kouhestani öncülüğünde çalışmaların başlayan ekibimiz, Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen spirulinaları inceleyerek Dünya standartlarında bir spirulina yetiştirmeyi hedeflemiştir.

Farklı laboratuvarlarda analizleri yapılan Algolina Spirulina, oranlarıyla Dünyanın birçok farklı bölgelerinde yetişen spirulinalardan daha yüksek olduğu tescillenmiştir. Tesislerimizde, toz ve kapsül formlarında üretilen ürünlerimiz Tarım Bakanlığımızca izni verilen sağlıklı ambalajlarla tüketicilerimize sunulmaktadır. ISO 9001 ve 22000 kalite belgelerine sahip olan tesisimiz üretilen ürünlerimizin ayrıca GMP ve HELAL belgeleri de bulunmaktadır.

Şirketimiz tarafından tamamen Türkiye’de üretilen spirulinalarımız ayrıca “YERLİ ÜRETİM” belgesine sahiptir.

gdpr-image
Bu web sitesi, deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bu web sitesini kullanarak Veri Koruma Politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Devamını Oku